Turkija – daugelio lietuvių pamėgta šalis, kurioje viešbučių pasiūla tokia gausi, kad savo rojų ten atras tiek taupantys, tiek baisiai išlaidaujantys poilsiautojai. Kokiuose viešbučiuose mėgsta atostogauti žvaigždės ir turtuoliai ir kodėl renkasi Turkijoje išleisti penkis tūkstančius eurų už naktį, nors galėtų atostogauti įspūdingiausiusoe kurortuose visame pasaulyje.

Brangiausi Turkijos viešbučiai

Vieni geriausių laikomi Maxx Royal viešbučiai Beleke ir Kemere. Viena naktis juose kainuoja nuo 1200 eurų, o atostogas reikia planuoti daugiau nei prieš pusę metų, nes užimtumas šiuose viešbučiuose – itin didelis. Andrius Paulionis, Baltic Tours kelionių pardavimo vadovas pasakoja kodėl žmonės renkasi šiuos viešbučius. “ Šie viešbučiai priklauso Turkijos turizmo ministrui, aptarnavimas yra itin aukšto lygio, o maisto pasirinkimas ir kokybė yra itin gerai vertinami. Viešbučiuose rasite restoranus, kuriuose vietoj meniu gausite planšetinius kompiuterius, o laukti eilėse su lėkštėmis tikrai nereikės, nes čia, kaip restorane jus aptarnaus padavėjai. Kiek kainuoja tokia prabanga? Paprasčiausio kambario kaina svyruoja nuo 1200 eurų vienai nakčiai, o norinties gyventi karališkoje paplūdimio viloje su trimis miegamaisiais, reikės pakloti apie 5100 eurų už vieną naktį. Už tokią kaina poilsiautojai gauna aukščiausio lygio aptarnavimą ir nuolatinį dėmėsį”. Šiuose viešbučiuose aptarnaujančio personalo tiek daug, kad gulėdami gultuose galėsite naudotis akinių valytojų paslaugomis, taip, tai tikra tiesa, čia vaikščiojančios moteriškės pasirūpins, kad jūsų akiniai būtų švarūs, o kambariai sutvarkomi net kelis kartus per dieną. Jums skiriamas toks išskirtinis ir asmeninis dėmėsys, kad atvykę į savo kambarį rasite kelis namų kvapus, kuriuos išsirinkus bus kvepinamas jūsų kambarys viešnagės metu. Visi atostogaujantys turi po atskirą vadybininką, kuris kasdien pasiteirauja kaip sekasi, praneša viešbučio vakaro programą, visas bendravimas vyksta tiesiogiai telefonu tarp poilsiautojo ir viešbučio vadybininko.  Viešbutis savo nuolatinius klientus nuo oro uosto atskraidina malunsparniu.

 

Kokie viešbučiai populiariausi tarp lietuvių?

Galima pastebėti, kad itin populiarūs ne tik pigūs, bet ir brangesni aukštesnės klasės viešbučiai. Gural Premier Tekirova ir Gural Premier Belek, Rixos Tekirova, IC Family Resort, Akka Antedon, Utopia World, Granada Luxury Resort and spa, Rubi Platinum, Saphir. Šie viešbučiai dažnai pasižymi didelėmis teritorijomis, didelėmis vaikų zonomis, geru aptarnavimo lygiu. Kaina labai priklauso nuo sezono, šie viešbučiai nėra labai pigūs, vienam asmeniui savaitės trukmės atostogos čia kainuos mažiausiai 600 – 700 eurų. Turkija kaip pigiausia vieta atostogoms?  Vienas pigiausių viešbučių, kuriuose galima atostogauti Turkijoje – Joker Side Hill, Baltic Tours kelionių pardavimo vadovas Andrius Paulionis pabrėžia, kad už savaitės trukmės atostogas sumokėsite tikrai nedaug,apie tris šimtus eurų, bet atostogų paketai į tokius viešbučius yra parduodami retai, nes visuomet patariame rinktis patikrintus ir rekomenduojamus viešbučius, kad klientai liktų patenkinti pasirinktomis atostogomis.