Skrendu.lt komanda šįkart savo skrydžio laimikiu dalinasi net ir su itin jaunais keliautojais! Draugai, dabar vos už 18 Eur nuskrisite į tikrą svajonių miestą! Gal jau žinote, kodėl BILUNDAS drąsiai vadinamas žaislų ir pramogų rojumi?

Norintiems rasti skrydžius į abi puses – daug primokėti nereikės – tokio tipo skrydis  – vos 33 Eur! Ar Jūs jau pasiruošę pavargti iš džiaugsmo? 😉

✈️ ŠIŲ SKRYDŽIŲ IEŠKOK ČIA 

Mažieji pramogautojai ir jų tėveliai, Jūs jau viena koja žaismingajame BILUNDE! ️😛

Juk būtent čia prieš daugiau nei pusšimtį metų pirmą kartą pasaulį išvydo, galime lažintis – kiekvienam puikiai pažįstamos – Lego kaladėlės! Ir nors dabar Lego pramogų centrai jau yra išsibarstę po visą pasaulį, tiesa tokia, kad visada įdomiausia yra pamatyti, kur gi viskas prasidėjo…

Kai jau atvyksite, išsirinkti, ką veikti, nebus sunku!

Šiame mieste, be visiems gerai žinomo Legolando, Jūsų dėmesį kaustys… tikri KALADĖLIŲ NAMAI (angl. Home of the Brick), kuriuose viskas, apie ką galima tik pasvajoti – viena didžiausių Lego kadanors pastatytų skulptūrų – medis, sudėliotas per 24350 valandų iš 6316611 standartinių Lego kaladėlių.

Tikimės, kad dideli skaičiai Jūsų neišgąsdino ir norite sužinoti daugiau! Juk čia – pramogos, kurios skatina protinę veiklą ir kūrybiškumą, istorijos, kurios žadina domėjimąsi, o kur dar daugybė žaidimų aikštelių! O geriausia dalis ta, kad dalis veiklų čia – visiškai NEMOKAMOS.

Jei vis dar nesijaučiate pasiruošę, štai Jums keletas įdomių faktų:

  • Vieną po kitos suguldžius Lego kaladėles, parduotas 2012-aisiais metais, jos APLINK PASAULĮ apsisuktų daugiau nei 18 KARTŲ!
  • O kad pasiektum mėnulį, Tau prireiktų 40 milijardų kaladėlių pastatytų viena ant kitos.
  • Ar galite patikėti, kad nuo 1978 metų jau yra pagaminta daugiau nei 4 milijardai mažųjų Lego figūrėlių? Ir tai reiškia, kad ši grupė „gyventojų“ yra DIDŽIAUSIA PASAULYJE!

Manome, kad dabar jau esate visiškai pasiruošę skrydžiui į vaikų svajonių miestą Danijoje. Ieškodami, kur gyventi, atskreipkite dėmesį, kad Lego taip pat siūlo galimybę apsistoti savo viešbutyje!

Apgyvendinimo vietų kainos priklauso nuo kiekvieno keliautojo poreikių, rekomenduojame pigių apgyvendinimo variantų ieškoti jau Jūsų pamėgtose Booking.com ar Airbnb platformose, o jeigu reikia ekspertiško patarimo ir pagalbos – kreipkitės į mūsų kelionių ekspertę Viktoriją el.paštu viktorija@skrendu.lt

Griauk rutiną – krauk lagaminą!

*skrydžių kainos pateikiamos be aptarnavimo mokesčio.