Malta – mažytė, tačiau stulbinančiai turtinga valstybė Viduržemio jūroje. Į Maltą traukia ne tik subtropinis klimatas, įspūdingi gamtos bei miesto peizažai, bet ir išskirtiniai UNESCO Pasaulio paveldo objektai.

Šiandien bilietai į Maltą pirmyn ir atgal kainuoja nuo 77 eurų. Tiesa, primename, kad greičiausi keliauja pigiausiai, todėl, kad nereikėtų graužtis dėl pabrangusio bilieto, skubiai prisegame nuorodą:

  • Siūloma skrydžio data: 2020 m. vasario 10 – 14 d.

Bilietai į Maltą ČIA!

Ką pamatyti Maltoje?

  • Gozo sala iš visų pusių apsupta vešlios augmenijos. Čia rasite daug žavingų kaimelių bei barokinės architektūros;
  • Barrakka sodai – gražiausias šalies parkas. Iš sodų atsiveria nuostabi didžiojo uosto panorama ir Maltos riterių pastatyti gynybiniai įtvirtinimai.
  • Švento Jono katedra – aštuonių koplyčių ansamblis. Įžengę į vidų būsite nustebinti dėl itin puošnaus interjero. Ši katedra garsi visame pasaulyje būtent dėl lenktų akmeninių sienų arkos ir lubų puoštų tapytomis scenomis iš Šv. Jono gyvenimo. Joje vaizduojamos figūros atrodo lyg trimatės skulptūros;
  • Šv. Marijos bažnyčia – XIX a. pastatas, projektuotas žymiojo Maltos architekto Giorgio de Vasse. Pagrindinis bažnyčios akcentas – Romos Panteoną primenantis, didžiulis kupolas;
  • Valeta – didingą istoriją turinti Maltos sostinė. Pasivaikščiokite tarp unikalių, pilkai geltonų pastatų, kurie miestui suteikia vientisą spalvą. Valeta įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą;
  • Žydroji lagūna – tarp Comino ir Kemmunett salų esantis balto smėlio paplūdimys, kuris turistų dar dažnai vadinamas “rojumi žemėje”.

Mūsų siūlomas viešbutis Maltoje:

Skrendu.lt siūlo gerai vertinamą viešbutį „Azur Hotel by ST Hotels” su baru, restoranu ir visą parą dirbančia registratūra, kuris įsikūręs Gziroje. Čia rasite treniruoklių salę, bagažo saugyklą ir ekskursijų informacijos punktą. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiams teikiamos valiutos keitimo paslaugos.

Svečių numeriuose rasite oro kondicionierius, palydovinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, šaldytuvus, virdulius, rašomuosius stalus, spintas ir vonios kambarius su dušais bei plaukų džiovintuvais.

„Azur Hotel by ST Hotels“ svečiams tiekiami lengvieji arba savitarnos pusryčiai.

Savarankiškai užsisakyti viešbutį galite ČIA!

Nepatiko? Daugiau viešbučių Maltoje rasite ČIA! 

Svarbu! Bilietai brangsta akimirksniu, todėl jeigu skrydis pabrango, ieškok kitų datų mūsų www.skrendu.lt svetainėje! Turite klausimų? Klauskite apačioje!
*Pasiūlymo kaina galioja keliaujant DVIESE.