Tolimųjų skrydžių bendrovė UIA (Ukraine International Airlines) tampa vis populiaresnė Lietuvos skrydžių medžiotojų padangėje. Labiausiai lietuvos smalsiausius keliautojus domina skrydžiai į Niujorką ir Pekiną – mat kainos išties žemos, oro linijos pateikia begalę akcijų, nuolaidų lėktuvo bilietams internetu, džiugina paskutinės minutės bilietais. Tačiau visgi, kurios kryptys yra pačios populiariausios, kur dažniausiai su UKRAINE AIRLINES skrenda lietuviai? Skrendu.lt lėktuvo bilietų pardavimo vadybininkės Daivos Tomaševičienės teigimu, tautiečių populiariausiųjų top sąraše – Kijevas, Kutaisis, Tel Avivas, Baku ir Dubajus. Kodėl verta aplankyti pastarąjį penketuką? Į šį klausimą atsakymus pateikiame nelaukdami!

1. Kijevas

Kijevas_Ukrainos_oro_linijosMilijoninė Ukrainos sostinė – vienas seniausių Rytų Europos miestų. Gyvenimas čia virte verda: unikali kultūra, didžiulė gausa įstabių paminklų, teatro pasirodymai, pulsuojantis naktinis gyvenimas, idiliškos siauros gatvelės, didingi, auksu dabinti bažnyčių ir vienuolynų kupolai – tarsi seno gero filmo epizodai… Nuoširdūs ir ypač svetingi vietiniai, stulbinantis humoro jausmas – detalės, leidžiančios į Ukrainą pažvelgti visiškai kitu kampu.Kijevas – šiuolaikiškas miestas, smarkiai įsikibęs į savo istoriją, puoselėjantis ir alsuojantis legendomis, apipintas įvairiausių įdomybių. Visi norintys išvysti Kijevą kartu su UKRAINE AIRLINES, pigių skrydžių ieško skrendu.lt.

2. Kutaisis

Gruzija_Ukrainos_oro_linijosKutaisis – lobis jūsų sielai. Tai Imeretijos regiono centras. Girdėjote apie jį? Jei ne, tai viena iš priežasčių, dėl kurių būtina skristi į Kutaisį. Įkurtas ypač patogioje vietoje – pusiaukelėje tarp Tbilisio – šalies sostinės ir Juodosios jūros skalaujamos pakrantės. Antras pagal dydį Gruzijos miestas lepins senamiesčio architektūros grožiu, istoriniais paminklais. Čia galėsite įsitikinti, jog gamta – vienas labiausiai kvapą gniaužiančių reiškinių pasaulyje. Kalnai ir jų viršūnės, slėniai, upės, ežerai, mineraliniai ištekliai, neregėti augalai ir nuostabūs laukiniai gyvūnai. Ne veltui sklando legendos, jog Dievas Gruzijai atidavė žemę, kurią buvo planavęs pasilikti sau. Nė sekundės nesuabejojome – Gruzija – dangiška šalis. Pigūs skrydžiai į Kutaisį suteiks galimybę aplankyti ir už 230 kilometrų esančią Gruzijos sostinę – Tbilisį, tad nepraleiskite progos! UKRAINE AIRLINES skrydžių ieškome skrendu.lt

3. Tel Avivas

Tel_avivas_Ukrainos_oro_linijosPigūs skrydžiai į Izraelį kartu su UKRAINE INTERNATION AIRLINES džiugina smalsiausius keliautojus! Izraelis – Šventoji Žemė, kurią privalo pamatyti kiekvienas save gerbiantis keliautojas. Nors Tel Avivas labiau europietiškas miestas, vis tiek nustebins savo išskirtine architektūra ir unikalia kultūra. Raudonoji jūra leis atsikvėpti nuo darbų ir pasimėgauti vandens malonumais, o gurmaniško skonio mėgėjus lepins ką tik iškeptos pitos, humusas, falafeliai, beigeliai ir kiti, nė kiek neprastesni tradiciniai patiekalai. Aplankykite įstabųjį, istorinį miestą Jeruzalę, ištirkite bohemiškąją ir ekscentriškąją Haifą ir niekada nemiegančią sostinę – Tel Avivą. Parvežkite įdomiausių lauktuvių: kvapnių prieskonių arba Negyvosios jūros produktų. Į Tel Avivą komfortabiliai skrendame su UKRAINE INTERNATION AIRLINES, o bilietus perkame skrendu.lt.

4. Baku

Baku_Ukrainos_oro_linijosJau ne kartą girdėjome sakant, jog Baku – kontrastų miestas. Turtingas, kerintis ir svetingas. Tai – naujasis ekonomikos ir socialinės raidos centras, užburiantis kiekvieną keliautoją. Išpuoselėtos Baku gatvės neleis suabejoti, jog miesto valdžia skiria ypatingą dėmesį švarai ir grožiui. Tai tikrų tikriausias Pietų Kaukazo perlas, stebinantis miesto svečius kontrastingomis panoramomis, ypač svetingais vietiniais gyventojais ir tiesiog pulsuojančiais miesto ritmais. Čia į vieną bendrą darnos sintezę susilieja gamta ir prabangūs pastatai, pakili atmosfera ir nuoširdumo pliūpsnis. Pigūs skrydžiai į Baku su UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES įneš naujų vėjų į jūsų kelionių žemėlapį. Lėktuvo bilietų ieškome skrendu.lt.

5. Dubajus

Dubajus_Ukrainos_oro_linijosVos išgirdus žodį DUBAJUS, prieš akis atsiranda dangoraižių siluetai, prabangios mašinos, išpuoselėti viešbučiai ir kupranugariais jojantys arabų šeichai… Leiskite papildyti jūsų reginį: Dubajus – magiška poilsio tvirtovė, priversianti nustebti net ir išrankiausią keliautoją. Didžiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas svaigins aukščiausiais pasaulyje pastatais, privers nustebti išvydus didžiausią planetos akvariumą. Arabijos dykumos kopos ir liūliuojantys kupranugarių žingsniai neš jus į legendomis apipintą pasakišką poilsį. Tik nepraleisite pro akis Burj Khalifa ir Burj Dubai įspūdingųjų fontanų. Atminkite – nuvykti į Palm Jebel Ali – dirbtinių salų kompleksą – būtina. UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES pavers jūsų atostogas tobulu prisiminimu. Lėktuvo bilietai – skrendu.lt_______________________________________________________________Galbūt lankėtės Kijeve, Kutaisyje, Tel Avive, Baku arba Dubajuje? Norite pasidalinti savo kelionių įspūdžiais? Nekantriai laukiame jūsų komentarų!