Šiandien pakalbėkime apie pasakišką kelionių kraštą Balį! Taip taip, tą patį, kuris kupinas neįtikėtino grožio panoramų ir egzotika alsuojančių akimirkų.

Keliautojai Balį kaip atostogų kryptį renkasi dėl kelių priežasčių. Visų pirma – dėl neįtikėtinai malonaus klimato, antra – dėl įdomių kultūrų skirtumų, na, ir žinoma trečia – dėl pasakiškai gražių vaizdų. Instagram ir Facebook platformos tiesiog žiba nuo Indonezijos vaizdų, todėl šiandien Skrendu.lt tinklaraštyje rasite nuorodas į pačias žaviausias, fotografų ir tinklaraštininkų numylėtas Balio vieteles, visai šalia sostinės Denpasaro.

1. Pantai Tegal Wangi

Kiek daugiau nei 20 km nuo Balio sostinės Denpasaro nutolęs Pantai Tegal Wangi paplūdimys puošiasi viso pasaulio tinklaraštininkų pagyromis. Panoraminiai vaizdai su atsiveriančiomis uolėtomis arkomis ir balto smėlio krantas… Vietiniai čia dažnai užsuka atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pasimėgauti pasakiška gamtos didybe.

Turistai, beje, čia užsuka gana retai, nes kelionių organizatoriai dažnai juos nukreipia į kitus populiarius kurortų paplūdimus, tačiau jeigu norite ko nors šiek tiek ekstremalesnio tobulų nuotraukų ir akimirkų vardan – Pantai Tegal Wangi neabejotinai Jums patiks.

2. Tegallalang Rice Terrace

Tegallalang ryžių terasos – tikras Balio atspindys. Gamtos stebuklo peizažas gali priversti aiktelėti iš nuostabos – tai veikiau tobulas paveikslas nei realybė! Prakalbus apie paveikslus, verta paminėti, jog čia atvykti mėgsta ne tik viso pasaulio keliautojai ir gamtos mylėtojai, bet ir žymūs dailininkai. Vietinis ūkininkas Jums čia būtinai pasiūlys atsigaivinti kokoso sultimis ir palinkės nuostabios fotokelionės.

3. Ubud regionas

Bali Swing

Ar prisimenate tą internetus šturmuojančią nuotrauką su sūpynėmis į egzotišką Balio gamtos glėbį? Tinklaraštininkai ir fotografai teigia – jeigu Jums neteko suptis ant tų sūpynių, praktiškai nebuvote Balyje! Tik įsivaizduokite: lengvas vėjas, tolumoje švytintys kriokliai, džiunglės… tai kas sieloje pažadina nuotykius!

Sacred Monkey Forest Sanctuary

Ubud regione esantis beždžionių miškas – it galerija gyvūnijos mylėtojams. Įsivaizduokite smagų kadrą savo Instagrame su smalsiomis beždžionėmis!

Šis parkas pasakoja nuostabią istoriją. Gretimo kaimo gyventojai prižiūri šį beždžionių mišką kaip svarbų dvasinį, ekonominį, kultūrinį centrą ir puoselėja jį gyvūnijos ir augmenijos išsaugojimo labui. Čia galima pamatyti net 700 beždžionių ir 186 rūšių medžių. Tai vieta, kurioje ne tik pasisemsite įkvėpimo, papildysite savo nuotraukų albumą, bet ir pailsėsite gryname ore.

4. Sala Nusa Lembongan

Ar žinojote, jog Nusa Lembongan sala yra absoliuti konkurentė Maldyvams? Ši sala – tikra ramybės oazė, kurioje galima saujom gerti saulėlydį ir pamiršti visus kasdienius rūpesčius. Turistų minios šią salą mėgsta aplenkti, gal būtent todėl ji išlieka tokia paslaptinga. Nusa Lembongan smagu pažinti motoroleriu, ragauti gastronominių šedevrų ant kranto įsikūrusiose kavinukėse ir tiesiog mėgautis gyvenimu!

5. Sala Nusa Penida

Šiai Balio salai, turbūt, prireiktų atskiro tinklaraščio įrašo. Keliautojai teigia, kad ši vieta – viena gražiausių pasaulyje! Gamtos apdovanota Nusa Penida veikiau skirta adrenalino ištroškusiems entuziastams, tačiau tinklaraštininkai vieningai sutinka – šios salos grožio perteikti tiesiog neįmanoma. Gal norėtumėte pabandyti?

Neįtikėtino grožio vietovės Jūsų tobuloms fotografijoms: slaptieji Atuh ir Kelingking paplūdimiai bei natūralus Angel’s Billabong baseinas. Eh, ar gali būti kas nors žaviau?

Balio ir Indonezijos mylėtojai, sukluskite! Skrendu.lt kelionių ekspertai dalinasi puikiomis naujienomis iš Aeroflot oro linijų kiemo. Nuo 2018 m. spalio 28 d., Aeroflot oro bendrovė paleidžia net 3 reisus per savaitę į Balio sostinę Denpasarą! Šio skrydžio trukmė – tik 12 valandų, o puiki kelionė prasideda tik su vienu, trumpu persėdimu Maskvoje! Skrendam?

Nes pats geriausias laikas keliauti yra DABAR! 💧