Pigių skrydžių oro linijos „Ryanair“ nuo 2018 metų sausio 15 dienos dar kartą keičia sąlygas dėl rankinio bagažo. Bet yra ir gerų naujienų: atsiras naujų krypčių iš Vilniaus ir Kauno. Taigi kokie pasikeitimai laukia?

Kokie salono bagažo pakeitimai nuo sausio 15 d.?

Viskas priklauso nuo to, ar esate nusipirkę pirmenybinį įlaipinimą (angl. priority boarding). Jeigu taip – Jums pasisekė. Tie, kurie bus įsigiję pirmenybinį įlaipinimą, lėktuvo salone galės turėti du bagažus. Vieną bagažą, sveriantį ne daugiau negu 10 kg ir kurio matmenys yra ne didesni negu 55 cm x 40 cm x 20 cm. Ir dar vieną bagažą, kurio svoris bus neribojamas, bet matmenys negalės viršyti 35 cm x 20 cm x 20 cm.
Kas laukia tų, kurie neturės pirmenybinio įlaipinimo? Jiems bus leidžiama pasiimti tik mažą krepšį. Jis negalės būti didesnis negu 35 cm x 20 cm x 20 cm. Antrą, didesnį bagažą reikės palikti prie įlaipinimo vartų ir už tai mokėti nereikės. Šio bagažo svoris negalės viršyti 10 kg, o matmenys negalės būti didesni negu 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Kiek kainuoja pirmenybinis įlaipinimas? 7 eurus asmeniui vienai skrydžio daliai. Daugiau informacijos galite teirautis telefonu +370 520 80 000 arba el. paštu info@skrendu.lt.

Geros naujienos iš „Ryanair“

Kaip jau džiaugėmės, „Ryanair“ paskelbė naujas kryptis iš Kauno ir Vilniaus. Nuo kovo keliautojai tiesiogiai vyks iš Kauno į Burgasą (Bulgarija), Cheroną (Ispanija), Riminį (Italija).

O iš Vilniaus nuo gegužės net kelis kartus per savaitę „Ryanair“ tiesiogiai skraidins į Graikijos sostinę Atėnus ir į Graikijos salą Korfu.