Tik nesakyk, kad nesi pasvajojęs po vienų atostogų lėkti į kitas, o paskui į dar kitas ir taip be pabaigos, kol suprasi, kad pavargai… atostogauti? Kažin, ar tai apskritai įmanoma?

Gali lengvai išsiaiškinti pats, mielas keliautojau! Štai, dar viena „špargalkė“ praktiškai ir nepamirštamai kelionei po Europos miestus, kuriuose amžinas pavasaris neleis tau šalti ir liūdėti rudenėjant lietuviškai žemei. 🌍

PIRMA STOTELĖ – BERLYNAS

Iš Vilniaus į Berlyną gali nusigauti už 15 eurų ir pigiau. Miestas pulsuoja kultūra ir avangardu, neatsižvelgdamas nei į metų, nei į paros laikus. Kad ir kada sugalvotum užsukti į Vokietijos sostinę – rasi, kas tave nudžiugins ir maloniai nustebins: nuo griausmingiausių vakarėlių iki atskiros salos, skirtos tik muziejams!

KITA STOTELĖ – MALJORKA

Vienintelis dalykas, kuris gali ne tiek džiuginti Berlyne (jeigu pasirinktum keliauti rudenį arba žiemą) galėtų būti nebent oras, bet kadangi šiame straipsnyje Skrendu.lt komanda žada daug pavasario šilumos, metas į ją ir lėkti! Iš Berlyno Maljorką lengvai pasieksi už 10 eurų (tiksliau / dažniau už 8 Eur.). O jau ką veikti prie vandenyno, kur daug palmių ir saulės šviesos, turbūt niekam pasakoti nereikia!

KITA STOTELĖ – BARSELONA

Iš saulėtos salelės į Ispanijos širdį dažniausiai nuvykti galima už maždaug 15 eurų. Barselona pulsuoja laimės ritmu, tad jeigu kur nors ir būtų smagu pasiklysti, tai čia. Nes būtent Barselonoje, atrodo, nuklydus bet kur, vis tiek bus gražu, o žmonių draugiškumas ir nuoširdumas čia pavergia kiekvieno širdį.

KITA STOTELĖ – TENERIFĖ

Kokia egzotika be Europos perliukų – Kanarų salų! Aplankykite bent vieną ją tiesiai iš Barselonos, pvz.,  kelionė į Tenerifę kainuotų apie 15 eurų! Tenerifė pasižymi nuostabia gamtos panorama, ugnikalnių ir kalnų grožiu. O dar viskas apsupta Atlanto vandenyno ir nuostabių paplūdimių!

KITA STOTELĖ – MADRIDAS

Iš Tenerifės, Ispanijos sostinę Madridą, pasiekti galima nuo 15 eurų. Madridas keliautojui gali duoti visko, ko tik galima užsimanyti. Gražių parkų, dailės galerijų, muziejų, skanaus maisto (kol lankysitės Ispanijos miestuose, būtinai paragaukite paelijos!), vakarėlių, naujų pažinčių ir nepamirštamų įspūdžių! Šis miestas puikiai nutūpia it vyšnia ant kelionių torto, prieš pat grįžimą namo.

KITA STOTELĖ – VILNIUS

Namo grįžti galima už 30 eurų tiesioginiu skrydžiu. Ir, žinoma, vos tik grįšite, parašykite Skrendu.lt komandai, pasidalinkite savais įspūdžiais ir patarimais!

Keliaujam? Keliaujam! 😍