Dažniausiai keliaujame su draugais ar šeima. Taip paprasčiau, pigiau ir įprasčiau. Tačiau mes kviečiame neužmiršti keliavimo vienam galimybės ir apie ją padiskutuoti.

Sutiksite daug žmonių

Keliauti vienam skamba kaip liūdnas pasirinkimas, tačiau yra priešingai. Keliaudami su draugais su jais visada ir bendrausite. Pasirinkę kelionę be draugų, vieni būsite tik sėsdami į lėktuvą. Vėliau iškart susipažinsite su sėdinčiais šalia, atvykę į naują vietą bendrausite su taksistu, žmonėmis viešbutyje ar hostelyje, nepažįstamaisiais gatvėje ir t.t. Susipažinti daug paprasčiau, kai esate „vienas“.

Pabūsite su savimi

Jei kasdienis gyvenimas pilnas bendravimo, šurmulio, draugų ir šeimos, kartais pabūti vienam parke ar pasiklysti senamiesčio gatvelėse gali būti tai, ko jums reikia. Nurimsite, pagalvosite apie tai, kas svarbu, paklausysite mėgiamos muzikos, pažvelgsite į savo gyvenimą iš šalies.

Būsite laisvi

Nereikės nei kuo nors rūpintis, nei prie ko taikytis. Kuo didesnė žmonių grupė, tuo daugiau nuomonių, todėl tenka taikyti demokratijos principus, kuri visada paliks bent kelis nepatenkintus. Keliaukite vienas ir darykite tik tai, ką norite, savo tempu ir tiksliai taip, kaip mėgstate.

Daug išmoksite

Pirmiausia todėl, kad visus sprendimus priimsite savarankiškai. Antra – turėsite daug laiko apmąstymams. Trečia – susidūrę su baime pasiklysti, susipažinti ar paragauti kažką nauja, jas nugalėsite ir jausitės čempionais prieš save.

Mėgausitės smulkmenomis

Suprasite, kad tokie paprasti dalykai kaip kavos puodelis ar praeivio šypsena yra didžiausi gyvenimo džiaugsmai. Taip pat pamatysite, kokie geri ir paslaugūs aplink yra žmonės – tereikia jiems leisti būti tokiais.Ar esate keliavę vieni? Pasidalinkite, kaip jautėtės ir kodėl tai puikus būdas pažinti save ir kitus.