Šis sezonas mažų sąnaudų oro linijų bendrovei Wizz Air, ko gero, permainingas. Aktyviai tarp mažesnių oro vartų skraidančios avialinijos dar visai neseniai skelbė įsipareigojančios inovatyviai gerinti klientų įspūdžius ir jų keliavimo patirtis: nuo spalio 29 dienos Wizz Air klientai keliauja su rankiniu bagažu nemokamai, o išskirtinį džiugesį lietuviams oro linijos sukėlė paskelbusios naują kryptį – tiesioginis bilietus į Maroką (Agadirą) iš Vilniaus.

Keleivių laipinimas

Šiandien Wizz Air oro linijos kalba ir apie naują registracijos į skrydžius tvarką, kuri įsigalioja tiems, kurie bilietų užsakymą atlieka jau po š.m. rugpjūčio 15 dienos.

Wizz Air bendrovė primena galimas registracijos į skrydį (check-in) formas:

  • REGISTRACIJA INTERNETU – paslauga nemokama
  • IŠMANIEJI ĮRENGINIAI (MOBILI APLIKACIJA) – paslauga nemokama
  • REGISTRACIJA ORO UOSTE – paslauga mokama

REGISTRACIJA INTERNETU

Pagal naują Wizz Air avialinijų tvarką, nuo rugpjūčio 15 dienos, ši registracijos forma nemokamai bus prieinama tik likus 48 valandoms iki skrydžio. Taip pat, pagal naują tvarką, atgaliniam skrydžiui registracija bus pradedama likus 15 dienų iki skrydžio.

Skrendu.lt klientai šių pakitimų beveik nepajus – registraciją į kiekvieną skrydį, skrendant su Wizz Air aviakompanija ir toliau atliksime už Jus. Vienintelis pokytis bus įlaipinimo talonų atsiuntimo laikas – iki šiol juos atsiųsdavome likus mėnesiui iki skrydžio, o nuo šiol perkantieji Wizz Air skrydžius įlaipinimo talonus gaus likus apie 48 val. iki skrydžio.

SVARBU: perkant vietos pasirinkimo paslaugą už papildomą mokestį, registracijos tvarka išliks nepakitusi – registraciją į skrydį galėsite atlikti likus 30 dienų iki išvykimo.

Registracija Internetu

REGISTRACIJA PER MOBILIĄJĄ APLIKACIJĄ

Registraciją į skrydį taip pat galėsite atlikti naudojant atnaujintą Wizz Air mobiliąją programėlę.

SVARBU: nors daugelis keliautojų sėkmingai keliauja su bilietais savo telefone, aviakompanija rekomenduoja įlaipinimo talonus (Boarding pass) atsispausdinti, mat kai kurie oro uostai bilietų kitose platformose gali nepriimti.

REGISTRACIJA ORO UOSTE

Užsiregistruoti į Wizz Air skrydį galėsite ir oro uoste, tačiau ši paslauga – mokama.

SVARBU: pateikiame sąrašą oro uostų, kuriose registracija internetu yra neprieinama ir registracija oro uoste yra NEMOKAMA:

  • Dubajus (tik į Budapeštą)
  • Kerkyra sala (Korfu)
  • Maljorkos Palma
  • Saragosa

 SKRENDU.LT PATARIA

Tam, kad nauja tvarka nesugadintų atostogų džiugesio, kelionių profesionalai rekomenduoja bilietus įsigyti patogioje Skrendu.lt platformoje. Duomenis, reikalingus registracijai į skrydį, galėsite suvesti iškart nusipirkę skrydžio bilietus, tad Jums nereikės jaudintis ar užsistatyti žadintuvo norint suspėti užsiregistruoti į kiekvieną skrydį atskirai – tai už Jus atliks mūsų bilietų pardavimo specialistai! Informaciją apie įlaipinimo talonus gausite tiesiai į savo el. paštą, taip pat jie bus pasiekiami prisijungus prie Skrendu.lt savitarnos.

Keleivių laipinimas į lėktuvą